O nás

Nehnuteľnosti pre vás

Sme spoločnosť, ktorú tvorí tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti realít, práva, financií a marketingu. Práve tento široký profesijný záber zaručuje komplexnosť a kvalitu našich služieb.

Naša spoločnosť sa vyznačuje aktuálnym a rozsiahlym prehľadom na trhu nehnuteľnosti, čo zaručuje flexibilnú reakciu tak na ponuku, ako aj dopyt. V nadväznosti na požiadavky našich klientov ponúkame kompletný právny servis a poradenstvo v oblasti realít.

V duchu komplexnosti, ktorou sa vyznačujeme, spolupracujeme s odborníkmi vo sfére stavebníctva, znaleckých činností, IT technológií a iných pre klienta zaujímavých oblastí. Dlhoročné skúsenosti v oblasti marketingu, úročíme v prospech klienta v individuálnom a exkluzívnom prístupe pri propagácii jeho nehnuteľnosti, služby či požiadavky.

Papier a web znesie všetko, avšak nie je nad osobnú skúsenosť. A preto, ak máte záujem o predaj, kúpu, prenájom akejkoľvek nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať.

Náš tím

Martin Priecel
Riaditeľ
Martin Priecel
Riaditeľ
Martin Priecel založil Ally Real v roku 2013 aby priniesol na realitný trh kvalitu a spoľahlivosť, ktorá na Slovenskom trhu absentovala.
Lukáš Priecel
Spoločník
Lukáš Priecel
Spoločník
Lukáš sa pridal ku svojmu bratovi v roku 2018 aby priniesol svoje skúsenosti v oblasti správy majetku a marketingu a pomohol poskytovať ešte komplexnejšie služby
Miroslav Čavič
Hlavný maklér
Miroslav Čavič
Hlavný maklér
Miroslav má 15 rokov skúseností v oblasti financií, realít a hypoték, vďaka čomu poskytuje komplexný pohľad na predaj a kúpu nehnuteľností

Compare listings

Compare